Nie istnieje żaden tajemny przepis na uwodzenie kobiet. Nie ma jednej, uniwersalnej recepty na podryw. Istnieje jednak pewien zespół zasad, które pomogą każdemu mężczyźnie zdobyć wymarzoną dziewczynę. Jakie to zasady? Zobaczcie sami!

  1. Wrzuć na luz

To bardzo prosta, ale niezmiernie ważna zasada. Jeśli chcesz, by zagadanie do dziewczyny przyniosło jakikolwiek efekt, nie możesz się przy tym stresować. Zanim więc podejdziesz do wybranej z tłumu kobiety – pomyśl, że nawet jeżeli odrzuci Twoje zaloty, nic Ci się przecież nie stanie. Bądź swobodny, naturalny, nie staraj się wypaść jak najlepiej. Właśnie w ten sposób zrobisz na kobiecie najlepsze wrażenie.

  1. Nie poddawaj się

Zdarza Ci się zrezygnować z rozmowy z dziewczyną, jeszcze zanim zdążysz do niej podejść? Dlatego, że jest piękna, dobrze ubrana lub wygląda na inteligentną? To olbrzymi błąd! Nie przekreślaj swoich szans, zanim nie spróbujesz swoich sił. Nie masz pojęcia, jaki gust ma bogini, którą właśnie widzisz przed sobą. A może właśnie lubi takich szarych i zwyczajnych facetów jak Ty? Pamiętaj, że nie masz nic do stracenia!

  1. Nie wstydź się nieśmiałości

Nie każdy facet jest Hugh Grantem i kobiety o tym wiedzą. Nie musisz być typem bawidamka czy męskiego maczo, by z powodzeniem uwieść kobietę. Nieśmiałość to nic złego. Nie próbuj więc udawać kogoś, kim nie jesteś i rozmawiaj z kobietami tak, jak potrafisz. Kto wie, może któraś z nich przejmie ster i postanowi uwieść Ciebie?

  1. Skup się na konkretnej dziewczynie

Nie, nie chodzi o to, byś od razu szukał tej jedynej. Ważne jest jednak, byś miał świadomość, że każda kobieta jest inna i nie możesz stosować tych samych sztuczek w stosunku do różnych kobiet. Nie mówiąc już o tym, że uwodzenie to coś więcej niż tylko sztuczki. Każdą napotkaną dziewczynę traktuj więc indywidualnie, nie próbuj znaleźć ogólnego klucza do uwodzenia kobiet, lecz poszukaj konkretnego klucza do konkretnego serca.

  1. Dostosuj podryw do sytuacji

Ważne jest nie tylko to, jaką dziewczynę spotykasz, lecz także to, gdzie ją spotykasz. Inaczej musisz rozplanować uwodzenie dziewczyny w klubie, inaczej – w biurze, na uczelni czy na ulicy. To, w jaki sposób zagadasz do kobiety, powinieneś uzależnić od miejsca Waszego spotkania.

  1. Bądź sobą!

Zawsze, wszędzie i niezależnie od okoliczności. Naturalność to coś, co kochają wszystkie kobiety. Nie próbuj się zgrywać, udawać kogoś kim nie jesteś. Nie stosuj żadnych wyuczonych technik. Po prostu bądź tym, kim jesteś i pozwól swojej wybrance zakochać się w Twoim prawdziwym obliczu.